O nas

Rejsy statkiem we Wrocławiu pełne atrakcji - tylko StatekWroclaw.pl

 

Rejsy statkiem pasażerskim po Odrze cieszą się coraz większą popularnością wśród turystów krajowych i zagranicznych, odwiedzajacych miasto Wrocław.

 

Płynąc statkiem można odpocząć i zarazem podziwiać uroki miasta Wrocław od strony Odry.

 

Zapraszamy na pokład naszych statków:


Statek Rusałka:


Rusałka jest jednym z największych statków pasażerskich we Wrocławiu. Posiada dwa pokłady: słoneczny, z którego można podziwiać widoki, oraz zadaszony, który doskonale chroni przed deszczem, wiatrem i chłodem. Posiada również część gastronomiczną i taneczną.

Statek Kaczuszka:
Kultowy statek, który dzięki swojej niskiej konstrukcji sprawdza się pod niskimi mostami Wrocławia, pozwalając na podziwianie niemal każdego zakątka miasta od strony rzeki. Jest to największy statek, który wpływa do ścisłego centrum.


Jacht Vera Mia:


Jacht motorowy Vera Mia jest luksusową, kameralną jednostką pływającą. Ten szybki jacht potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny przy szybkim pływaniu lub kontrastowo ze spokojem i dostojnością przemierzać zakątki Odry. Dużą popularnością cieszą się rejsy okolicznościowe i firmowe dla 2-4 osób z lunchem lub kolacją.

 

Wszystkie nasze jednostki oprócz standardowych tras proponują rejsy na zamówienie, włącznie z cateringiem. Rejsy statkiem na imprezy okolicznościowe należy umawiać z nami indywidualnie.

 

W trosce o Państwa satysfakcję i dobrą zabawę w czasie wspólnie spędzonego czasu, przygotowaliśmy bogatą ofertę tras i wiele licznych atrakcji.

 

Zapraszamy na wspólny rejs po Odrze.